Bohaterowie


Carol Davis ( z prawej )  [17]  –Jest zawsze wesoła i uśmiechnięta. Często zapominalska. Nie lubi publicznie okazywać uczuć. Razem ze swoją najlepszą przyjaciółką gra w szkolnej drużynie siatkarskiej. Lubi One Direction, ale nie ma takiej obsesji na ich punkcie jak Alex. Najbardziej podoba jej się Louis, ale myśli, że wszystkie gwiazdy są zarozumiałe i próżne. Jednak zmienia zdanie , gdy poznaje zespół. Nie jest typową dziewczyną.  Często pakuje się w kłopoty. W szkole ma więcej wrogów, niż przyjaciół.

Alex Thompson ( z lewej )  [17] – Najlepsza przyjaciółka Carol. Jest otwarta na nowe znajomości. Kocha modę i zawsze ubiera się kobieco i elegancko. Jest rozsądniejsza od Carol i niekiedy wybija jej głupoty z głowy. W szkole radzi sobie bardzo dobrze i pomaga swojej przyjaciółce z nauką.  Uwielbia One Direction. Ciągle słucha ich piosenek i czyta wszystkie artykuły o 1D. Odkąd pierwszy raz pojawili się w telewizji, nie może o nich zapomnieć. Jest zakochana w Liam’ie i wierzy, że pewnego dnia go pozna.


Jacky Davis [16] – młodsza siostra Carol. Zawsze jest miła i szczera. Kocha taniec i występuje w różnych programach tanecznych. Również niesamowicie śpiewa i  gra na wielu instrumentach, czego Carol jej niekiedy zazdrości. Ma bardzo dobry kontakt z siostrą. Mówi jej wszystko. Niestety co do chłopaków często się myli. Nie może trafić na odpowiedniego. Gdy poznaje Zayn’a, jej świat obraca się do góry nogami.


Sophia McClaine [17] – przyjaciółka Carol i Alex. Grają w jednej drużynie i zawsze mogą na siebie liczyć. Jest śliczną szatynką, za którą oglądają się wszyscy chłopcy. Uwielbia dobrą zabawę. Jest skromna, nie uważa się za piękną. Dobrze się uczy. W szkole jest bardzo popularna, ale odrzuca zaloty każdego chłopaka, bo szuka kogoś wyjątkowego, kto pokocha jej osobowość, a nie tylko wygląd.  Jest zawsze szczera i chętnie pomaga innym. Wychowuje ją babcia.


Victoria Brand [ 17] – Jest wielką fanką One Direction. Pokochała ich muzykę, odkąd pierwszy raz ich usłyszała. Marzy żeby ich poznać. Zawsze uśmiechnięta.  Ma niesamowity kontakt z ludźmi. Gdy kogoś pozna od razu zostają przyjaciółmi.  Ślicznie śpiewa. Chce wziąć udział w X-Factorze, jak również chce się nauczyć grać na gitarze. Wszyscy mówią jej, że ma talent.  Nie krępuje się w rozmowach z chłopakami.


Louis Tomlinson [19] – członek najpopularniejszego zespołu w Wielkiej Brytanii.  Zawsze dopisuje mu dobry humor. Uwielbia się śmiać i zaraża nim innych. Kocha marchewki w każdej postaci. Często zachowuje się niedojrzale, choć jest najstarszy w zespole. Jednak każdy może na niego liczyć. Ma dziewczynę Eleanor, z którą mu się nie układa . Nie sądzi, że spotka dziewczynę, która zaakceptuje go takiego jakim jest i będzie tak samo zwariowana jak on.Liam Payne [18] - członek najpopularniejszego zespołu w Wielkiej Brytanii. Przyjaciele wołają na niego Daddy Direction, gdyż zawsze dba o nich i pilnuje by nie robili za dużo głupot. Najrozsądniejszy z całego zespołu i najromantyczniejszy.  Sądzi, że w tych czasach nie ma dziewczyny, która to doceni.  Umie grać na gitarze i chciałby kiedyś dla ukochanej dziewczyny zgrać i zaśpiewać piosenkę swojego autorstwa.  Lubi imprezować , ale nie pije za dużo z powodów zdrowotnych.Harry Styles [17] - członek najpopularniejszego zespołu w Wielkiej Brytanii. Uroczy i zabawny chłopak. Jego najlepszym przyjacielem jest Louis. Nie mają przed sobą tajemnic. Ma niesamowity głos. Wszystkie dziewczyny szaleją za nim z powodu jego słodkich loków i pięknego głosu.  Szuka idealnej dziewczyny, jednak dopóki jej nie znajdzie, będzie miał Louis’a. Chodzą pogłoski o ich Bromanc’ie, jednak to tylko zwykłe plotki. Harry jest bardzo pozytywną osobą, lecz jest też wrażliwy.


Niall Horan [18] - członek najpopularniejszego zespołu w Wielkiej Brytanii. Jego pasją jest granie na gitarze, co wychodzi mu fenomenalnie. Jego miłością jest jedzenie.  Jako jedyny z zespołu jest Irlandczykiem. Zawsze jest radosny, uśmiechnięty i tryska dobrym humorem. Przy nim nie można się nudzić. Dla dziewczyn jest miły i opiekuńczy. Troszczy się o nie bardziej niż o siebie. Skarb po prostu ^^


Zayn Malik [18] - członek najpopularniejszego zespołu w Wielkiej Brytanii. Jest bardzo próżny. Potrafi godzinami układać swoją fryzurę. Zawsze ubiera się modnie. Jednak pomimo tego, najbardziej obchodzą go przyjaciele. Uwielbia spędzać z nimi czas, ale bardzo chciałby mieć już dziewczynę, która nie będzie leciała tylko na jego wygląd i będzie miała podobne zainteresowania. Zawsze gdy ma jakiś problem, to pierwszy wie o tym Liam.

2 komentarze: