29.06.2012

Kilka ważnych spraw

No moje Directionerki, jak na razie to chyba nie doczekacie się na 2 część rozdziału, gdyż 1 lipca wyjeżdżam na obóz do Jarosławca i niestety nie będę miała internetu i jak pisać rozdział. Bardzo was przepraszam, ale no cóż... przeceniłam trochę moje możliwości. Myślałam, że do soboty skończę pisać 2 część, ale mam dopiero połowę, więc niestety ale będziecie musiały dość długo poczekać :C

Kolejna sprawa. We wtorek miałam 15 urodziny i chciałam się z wami podzielić wrażeniami i pokazać to co dostałam. No to tak jak zwykle było pochmurno, zimno i do dupy, ale bawić to dobrze się bawiłam w towarzystwie 3 moich najlepszych przyjaciół - Patrycji, Karolci i Kacpra. Kacpra znam najdłużej, potem Karolcię, a najkrócej Pati. Im mogę powiedzieć wszystko i zawsze znajdą dla mnie czas.
Mam nadzieję, ze wy również macie tak wspaniałych przyjaciół jak ja i z całego serca wam życzę, żeby żadni fałszywi ludzie nie plątali się do waszego życia.
Oto foty:
- od Pati taki oto kubek


oraz takiego lizaka
- od Kacpra dostałam taki wisior
- od Karolci torebkę
- No i od Ali dostałam kartkę i fotę naszej drużyny z podpisami, której niestety nie dałam rady wstawić :C


Kolejna sprawa. Czy was nie zaczyna nudzić to opowiadanie.? Bo mam wrażenie, że nic się nie dzieje, choć wiem, że zapowiadałam wielką burzę i tak będzie, ale pytam was o zdanie. Czy powinnam coś zmienić czy dobrze jest tak jak teraz.? Bo wiecie z moją systematycznością jest wielki problem, gdyż nie dam rady w ustalonym terminie dodać rozdziału. A i zauważyłam, że coś opuściliście się z komentarzami. Nie to że coś, ale ważne jest dla mnie wasze zdanie na temat rozdziału.. Ale jest też sprawa, która mnie niesamowicie cieszy, a mianowicie ponad 36600 wejść.! Za to was kocham all Directioners

No i chyba ostatnia sprawa jak mi się wydaję to Wakacje. Jak tam zakończenie roku dziewczyny.? Był płacz.? Czerwony pasek.? Opłacił się cały rok nauki.? Wiecie mama jest ze mnie dumna, gdyż mam pasek.! Ze średnią 4.8, a z resztą też jestem z siebie dumna. Tylko dwie tróje na świadectwie. ^^ A co do wakacji, to gdzie się wybieracie moje drogie.? Preferujecie morze czy góry.? Albo jakieś obce kraje.? Pochwalcie mi się.! :D Chcę wam troszkę pozazdrościć i cieszyć się z wami wspaniale zapowiadającymi się wakacjami. Nie wierzę, że to już koniec i 2 miesiące przerwy. Zaczną się imprezy, wypady z przyjaciółmi, leżing, plażing and smażing ;) No na koniec moim dziewczynom, życzę udanych wakacji i kontaktujcie się czasem ze mną co.? ( gg: 5195014 oraz twitter  no i też poszkole jak ktoś ma ;)  )
Love You All
Carol

4 komentarze:

 1. nie nudzi, jest idealnie, wracaj szybko z tego obozu <3

  OdpowiedzUsuń
 2. wracaj <3

  zapraszam do czytania i komentowania na http://secoond-face.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. Pewnie pomyślisz, że to spam i się nie mylisz. Masz pretensje pisz na widget’cie na moim blogu. Chcę cię tylko zachęcić do zajrzenia i przeczytania moich blogów. Jeśli ty chcesz ode mnie tego samego napisz mi to. Niezwykłą wartość mają dla mnie szczere komentarze ( o ironio… - tak właśnie pomyśleliście, trudno).
  http://najamajke.blogspot.com/ - blog opowiadanie, którego główną bohaterką jest Vanessa. Opowieść zaczyna się na Jamajce, a w międzyczasie czeka ją wiele przygód. Obecnie jest w związku z Neymarem - brazylijskim piłkarzem i razem z przyjaciółmi wybrali się w podróż do Paryża, gdzie Ney się jej oświadczył, w drodze powrotnej jej przyjaciółki miały wypadek samochodowy. Czytaj dalej!
  http://skazananabluesaa.blogspot.com/ - krótkie opowiadania z dużą porcją muzyki i przemyśleń. Coś lekkiego. Nie zabraknie też fotografii mojego autorstwa.
  Zapraszam do wchodzenia i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 4. nie nudzi nam się i czekam na drugą część. Wracaj szybko. :*<3

  Zapraszam do mnie : http://1d-zakazanamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń