23.04.2012

Ogłoszenie.!

Ja was bardzo bardzo przepraszam, że tak długo nie dodaje rozdziału, ale proszę zrozumcie , że mam teraz masę sprawdzianów i poprawek, a po za tym to jeszcze weny mi brakuje. Ale jest też dobra wiadomość, rozdział jest ju prawie w całości napisany, więc może jutro albo pojutrze dodam rozdział. Mam nadzieję, że się na mnie nie gniewacie. A i pomyślałam od dodaniu zakładki " O autorce" . Tylko nie wiem jakie informacje o mnie was interesują ( i czy w ogóle interesują ).I jeszcze wpadłam na jeden fajny pomysł. Ponieważ robi się coraz cieplej , pomyślałam o tym, żeby sfotografować te miejsca w moim mieście, w których lubię spędzać czas i przybliżyć wam trochę Radom oraz napisać o osobach przy których jestem jaka jestem i nie muszę nikogo udawać, a jak dadzą się sfotografować to ich zdjęcia też wstawię. Więc jakby was którykolwiek z tych pomysłów was zainteresował i wydałby się wam dobry i fajny, to piszcie w komentarzach co sądzicie. Kocham was i cieszę, się że wielu z was komentuje mojego bloga, co mnie motywuje do dalszego pisania i taka część mnie się cholernie cieszy. No i naszych chłopców też kocham ♥, ale was bardziej4 komentarze:

 1. Może kiedyś Cię odwiedzę, bo mój tata ma tam kolegę z pracy, to powiem żeby mnie zawiózł, ale to chyba troche daleko, bo ja z Gniezna jestem xdd
  Zapraszam do mnie: 1dtutajjestmoje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak już ci mówiłam też jestem z Radomia i chętnie dowiem się jakie miejsca w naszym mieście podobają ci się najbardziej (mnie Galeria Słoneczna :))
  Co do rozdziałów to nie martw się, tak jak ci pisałam w innym komencie (22 rozdział)warto czekać :*
  Oczywiście że chcemy dowiedzieć się o tobie więcej! Np. do jakiej szkoły chodzisz, w jakiej części Radomia mieszkasz( Gołębiów, Prędocinek, a może Glinice :)), no i przedewszystkim jak wyglądasz, bo jestem bardzo ciekawa kto przesiaduje nad tymi świetnymi, jakto się mówi, wypocinami :>
  Buziaki dla wszystkich i dodawaj nowe zakładki jak najszybciej! :*****
  Wik! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę świetny blog, zakochałam się w nim! Zapraszam od mnie, skomentuj nowy post :D Pisz dalej! Na pewno tu wpadnę!
  http://najamajke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie byłam w Radomiu wiec jestem za zdjęciami czekam na zdjęcia i następny rozdział ;***** ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń